Dzień dobry!

Witam Cię w jedynym takim miejscu w Pszczynie!

Skoro tutaj jesteś, to być możesz zechcesz zostać na dłużej?

To miejsce stworzyłem po ponad 25 latach pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którym pomagam uczyć się myśleć w języku angielskim, cieszyć się samym kontaktem z tym językiem i jego brzmieniem. Pokazuję im, jak się uczyć języków obcych, aby nauka była nie tylko skuteczna (w końcu uczymy się, aby z tej wiedzy korzystać w praktyce), ale też zwyczajnie przyjemna. Aby każde spotkanie z tym językiem było przygodą! Czasem będzie to krótka wycieczka, czasem dłuższa podróż, a niekiedy wielka wyprawa!

Wierzę, a raczej wiem, że nauka języka angielskiego może być nie tylko skuteczna. Może być pełnym emocji, fascynującym, budującym nas doświadczeniem. Podróżą.

Jeśli masz dość nauki języka przez żmudne ćwiczenia gramatyczne i wkuwanie wyrazów z kartek, to zapraszam Cię do tego miejsca, aby wyruszyć w tę podróż razem ze mną!


Nauka języka jest drogą do celu. Na tej drodze czyha na Ciebie wiele niespodzianek. Są chwile przyjemne, ale też chwile grozy. Są miejsca, do których dotrzesz sam bez większego trudu, bo prowadzi do nich prosta droga, ale też takie, do których dotrzeć można wieloma drogami.


Są zejścia w dół i strome podejścia pod górę. Są też pułapki, urwiska i jaskinie!


Tę podróż można odbyć samemu, ale o ileż szybciej, łatwiej i przyjemniej, a często zwyczajnie bezpieczniej, podróżować z kimś. Pomogę Ci ominąć pułapki, dostać się tam, gdzie jest nieco trudniej dotrzeć samemu. Pokażę Ci skróty, aby niektóre odcinki przejść szybciej.

No dobrze, ale dlaczego tutaj? Co mogę Ci zaproponować?

pełne energii zajęcia, na których nie ma miejsca na nudne ćwiczenia

praktyczną naukę myślenia po angielsku poprzez intrygujące teksty, nagrania i dyskusje

naukę słownictwa za pomocą przysłów, cytatów, limeryków, dowcipów i seansów wideo

bezbolesną i bezinwazyjną naukę narzędzi gramatycznych

praktyczne wskazówki o tym, jak się uczyć (bo tego też musimy się nauczyć), aby uczyć się przyjemnie i skutecznie

różnorodność materiałów, od moich spontanicznych gryzmołów na flipcharcie, przez nieocenioną pomoc dydaktyczną Einsteina, który przybył tutaj prosto z Science Museum w Oxfordzie, po seanse wideo (na ekranie smart TV)

a to wszystko w wygodnej, klimatyzowanej sali z nowoczesnym wyposażeniem, w której każde spotkanie może być niezapomnianą przygodą intelektualną i odpoczynkiem niczym kuracja w spa!


Tel.: 607 340 824

E-mail: d.mnich@interia.pl